Transition Networks TN-SFP-GE-S

  • Bağlantı Noktası Hız Değeri 1 Gbps,
  • Max. İletim Mesafesi 220m,
  • 850nm dalga boyu(LC)
  • MMF tipi
$274.00
+
Hemen Satın AL

Transition Networks TN-SFP-GE-S Fiber portuna sahip anahtarlama ve yönlendirme cihazları için 1000 Base multimode transceiver modülüdür.

Özellikler:

  • Bağlantı Noktası Hız Değeri 1 Gbps,
  • Max. İletim Mesafesi 220m,
  • 850nm dalga boyu(LC)
  • MMF tipi
  • Ömür boyu garanti

DATASHEET

 

henüz bir yorum yok

Görüşünü yaz
çankaya halı yıkama