Transition Networks TN-SFP-GE-L

  • Bağlantı Noktası Hız Değeri 1 Gbps,
  • Max. İletim Mesafesi 80 km,
  • 1550 nm dalga boyu(LC)
  • SMF tipi
$480.00
+
Hemen Satın AL

Transition Networks TN-SFP-GE-S Fiber portuna sahip anahtarlama ve yönlendirme cihazları için 1000 Base single mode transceiver modülüdür.

Özellikler:

  • Bağlantı Noktası Hız Değeri 1 Gbps,
  • Max. İletim Mesafesi 80 km,
  • 1550 nm dalga boyu(LC)
  • SMF tipi

Bu ürünün satışını Devlet Malzeme Ofisi (DMO) üzerinden de yapmaktayız. DMO Kodu: 39190-K375

DATASHEET

henüz bir yorum yok

Görüşünü yaz