Transition Networks TN-10GSFP-LR1

  • Max. iletim mesafesi 10 KM
  • SMF Tipi
  • Dalga Boyu  1310nm 
  • 10.5 Gbps Çift Yönlü Veri İletim Hızı
[Fiyat sorunuz]

Transition Networks TN-10GSFP-LR1  Fiber portuna sahip  anahtarlama cihazları için 10G Base transceiver modülüdür.

Özellikler:

  • Max. iletim mesafesi 10 KM
  • SMF Tipi
  • Dalga Boyu  1310nm 
  • 10.5 Gbps Çift Yönlü Veri İletim Hızı
  • Class 1 Laser Uluslararası Güvenlik Standardı IEC 60825 Uyumlu
  • Ömür Boyu Garanti
  • Çalışma Sıcaklık Aralığı : 0°C  +70°C
  • Depolama Sıcaklığı -40°C  +85°C
  • Desteklenen Protokoller : IEC-60825, FAD 21, CFR 1040.10 ve 1040.11

   DATASHEET

henüz bir yorum yok

Görüşünü yaz