​Sophos XG 550

65 Gbps Firewall throughput

8,4 Gbps VPN

17 Gbps IPS

10 Gbps Antivirüs throughput 

8 adet GE portu

$14,312.00
+
Hemen Satın AL

Sophos XG 550, 65 Gbps Firewall throughput, 8,4 Gbps VPN, 17 Gbps IPS, 10 Gbps Antivirüs throughput değerlerine sahip güvenilir, hepsi bir arada güvenlik çözümlerini en üst düzeyde sunan UTM cihazıdır. 2 adet MGMT portu ile uzaktan yönetime imkan sağlar ve 2 adet otomatik ayarlı güç beslemesine sahiptir.

Sophos XG 550, Intel multi-core teknolojisi, katı hal sürücüleri (SSD) ve hızlandırılmış bellek içi içerik taraması kullanılarak yapıldı. Buna ek olarak Sophos FastPath paket optimizasyon teknolojisi sizlerin daima maksimum verim almanıza olanak sunmaktadır.

Sophos XG 550 standart olarak "Base Firewall" lisansıyla birlikte gelir. Devrimsel Security HeartbeatTM, komple web uygulama güvenlik duvarı, e-posta anti-virüs, şifreleme ve DLP’yi de içeren başka hiçbir yerde bulamayacağınız ihtiyacınız olabilecek ek özellikler ile birlikte tüm yeni nesil firewall özelliklerini kullanabilmeniz için hiçbir ek donanıma ihtiyacınız bulunmamaktadır. Bunun için sadece Sophos paket lisanslarından "EnterpriseGuard" veya "FullGuard Plus" paketine sahip olmanız yeterlidir.

  • Sayısız noktadaki , merkezileştirilmiş tek noktadan zahmetsizce yönetin.
  • Ek lisanslamalar sayesinde cihazınızı değiştirmeden kapasite, performans ve güvenlik yeteneklerinizi artırabilirsiniz.
  • 2 adet Güç kaynağı
  • Eşsiz “7 Katman” içerik denetleme teknolojimiz tam entegre güvenlik aboneliklerini kombine ederek size tam bir ağ koruması sağlar
  • 65 Gbps Firewall throughput, 8,4 Gbps VPN, 17 Gbps IPS, 10 Gbps Antivirüs throughput
  • 2 adet USB 3.0, 2 adet USB 2.0, 1 adet RJ45, 1 adet VGA ve 2 adet MGMT portu
  • 8 adet GE portuna sahiptir.

Sophos UTM cihazlarının detaylı özelliklerini incelemek için tıklayınız. Ürün karşılaştırma tablosuna buradan ulaşabilirsiniz.

DATASHEET

 

çankaya halı yıkama