Sophos XG 430

37 Gbps Firewall throughput

4,8 Gbps VPN

9 Gbps IPS

6,5 Gbps Antivirüs throughput 

$6,894.00
+
Hemen Satın AL

Sophos XG 430, 37 Gbps Firewall throughput, 4,8 Gbps VPN, 9 Gbps IPS, 6,5 Gbps Antivirüs throughput değerlerine sahip güvenilir, hepsi bir arada güvenlik çözümleri uygun maliyet ile sunan UTM cihazıdır. Zor ekonomik şartlar altında, IT bütçelerini düşürürken ağ korumasından ödün vermeyecek, birleştirilmiş güvenlik bileşenlerine sahip olmak Sophos XG 430 ile çok kolaydır ve değeri her zaman maliyetinin üzerinde olacaktır.

Sophos XG 430, Intel multi-core teknolojisi, katı hal sürücüleri (SSD) ve hızlandırılmış bellek içi içerik taraması kullanılarak yapıldı. Buna ek olarak Sophos FastPath paket optimizasyon teknolojisi sizlerin daima maksimum verim almanıza olanak sunmaktadır.

Sophos XG 430 standart olarak "Base Firewall" lisansıyla birlikte gelir. Devrimsel Security HeartbeatTM, komple web uygulama güvenlik duvarı, e-posta anti-virüs, şifreleme ve DLP’yi de içeren başka hiçbir yerde bulamayacağınız ihtiyacınız olabilecek ek özellikler ile birlikte tüm yeni nesil firewall özelliklerini kullanabilmeniz için hiçbir ek donanıma ihtiyacınız bulunmamaktadır. Bunun için sadece Sophos paket lisanslarından "EnterpriseGuard" veya "FullGuard Plus" paketine sahip olmanız yeterlidir.

  • Sayısız noktadaki , merkezileştirilmiş tek noktadan zahmetsizce yönetin.
  • Ek lisanslamalar sayesinde cihazınızı değiştirmeden kapasite, performans ve güvenlik yeteneklerinizi artırabilirsiniz.
  • Endüstri ortalamasının %70 altında güç tüketimi.
  • Eşsiz “7 Katman” içerik denetleme teknolojimiz tam entegre güvenlik aboneliklerini kombine ederek size tam bir ağ koruması sağlar
  • 37 Gbps Firewall throughput, 4,8 Gbps VPN, 9 Gbps IPS, 6,5 Gbps Antivirüs throughput
  • 2 adet USB 3.0, 1 adet USB 2.0, 1 adet RJ45, 1 adet VGA portu

Sophos UTM cihazlarının detaylı özelliklerini incelemek için tıklayınız. Ürün karşılaştırma tablosuna buradan ulaşabilirsiniz.

DATASHEET

çankaya halı yıkama