Sophos XG 310

25 Gbps Firewall throughput

2,5 Gbps VPN

5,5 Gbps IPS

3,3 Gbps Antivirüs throughput 

$3,444.00
+
Hemen Satın AL

Sophos XG 310, 28 Gbps Firewall throughput, 2,75 Gbps VPN, 5,5 Gbps IPS, 3,3 Gbps Antivirüs throughput değerlerine sahip güvenilir, hepsi bir arada güvenlik çözümleri uygun maliyet ile sunan UTM cihazıdır. 

Sophos XG 310, dağıtık organizasyonlar veya orta ölçekli şirketler için uygun ölçeklenebilir cihazlardır. Kutu içi raporlama, günlükler ve spam karantinası için katı hal sürücülerinde, yüksek trafik koşullarında bile yüksek oranda yanıt verirler. Her model, isteğe bağlı bir modül ile yapılandırmak için 8 GbE bakır bağlantı noktası, 2 GbE SFP fiber bağlantı noktası, 2 10 GbE SFP + fiber bağlantı noktası artı bir FleXi Bağlantı Noktası yuvası ile donatılmıştır. İsteğe bağlı bir harici güç kaynağı ile optimum performans ve esneklik artı yedek sağlarlar.

Sophos XG 310, Intel multi-core teknolojisi, katı hal sürücüleri (SSD) ve hızlandırılmış bellek içi içerik taraması kullanılarak yapıldı. Buna ek olarak Sophos FastPath paket optimizasyon teknolojisi sizlerin daima maksimum verim almanıza olanak sunmaktadır.

Sophos XG 310 standart olarak "Base Firewall" lisansıyla birlikte gelir. Devrimsel Security HeartbeatTM, komple web uygulama güvenlik duvarı, e-posta anti-virüs, şifreleme ve DLP’yi de içeren başka hiçbir yerde bulamayacağınız ihtiyacınız olabilecek ek özellikler ile birlikte tüm yeni nesil firewall özelliklerini kullanabilmeniz için hiçbir ek donanıma ihtiyacınız bulunmamaktadır. Bunun için sadece Sophos paket lisanslarından "EnterpriseGuard" veya "FullGuard Plus" paketine sahip olmanız yeterlidir.

  • Sayısız noktadaki , merkezileştirilmiş tek noktadan zahmetsizce yönetin.
  • Ek lisanslamalar sayesinde cihazınızı değiştirmeden kapasite, performans ve güvenlik yeteneklerinizi artırabilirsiniz.
  • Endüstri ortalamasının %70 altında güç tüketimi.
  • Eşsiz “7 Katman” içerik denetleme teknolojimiz tam entegre güvenlik aboneliklerini kombine ederek size tam bir ağ koruması sağlar
  • 25 Gbps Firewall throughput, 2,5 Gbps VPN, 5,5 Gbps IPS, 3,3 Gbps Antivirüs throughput
  • Yöneti m için 3 adet USB 3.0, 1 adet mikro USB, 1 adet RJ45, 1 adet HDMI portu
  • 8 GbE bakır bağlantı noktası, 2 GbE SFP fiber bağlantı noktası, 2 10 GbE SFP + fiber bağlantı noktası

Sophos UTM cihazlarının detaylı özelliklerini incelemek için tıklayınız. Ürün karşılaştırma tablosuna buradan ulaşabilirsiniz.

DATASHEET

çankaya halı yıkama