Sophos XG 230

18 Gbps Firewall throughput

1,5 Gbps VPN

4,2 Gbps IPS

2,8 Gbps Antivirüs throughput

$2,352.00
+
Hemen Satın AL

Sophos XG 230, 20 Gbps Firewall throughput, 1,7 Gbps VPN, 4,2 Gbps IPS, 2,8 Gbps Antivirüs throughput değerlerine sahip güvenilir, hepsi bir arada güvenlik çözümleri uygun maliyet ile sunan UTM cihazıdır. 

Sophos XG 230, küçük ve orta ölçekli işletmeleri korumak için tasarlanmıştır.En son Intel teknolojisine dayanan ve 6 GbE bakır bağlantı noktası, 2 GbE SFP fiber bağlantı noktası ve isteğe bağlı bir modülle yapılandırılacak bir FleXi Bağlantı Noktası yuvası ile donatılmış olan bu ürünler, mükemmel bir fiyat-performans oranıyla yüksek esneklik ve verimlilik sağlar.Bu modeller için harici bir yedek güç kaynağı isteğe bağlıdır.

Sophos XG 230, Intel multi-core teknolojisi, katı hal sürücüleri (SSD) ve hızlandırılmış bellek içi içerik taraması kullanılarak yapıldı. Buna ek olarak Sophos FastPath paket optimizasyon teknolojisi sizlerin daima maksimum verim almanıza olanak sunmaktadır.

Sophos XG 230 standart olarak "Base Firewall" lisansıyla birlikte gelir. Devrimsel Security HeartbeatTM, komple web uygulama güvenlik duvarı, e-posta anti-virüs, şifreleme ve DLP’yi de içeren başka hiçbir yerde bulamayacağınız ihtiyacınız olabilecek ek özellikler ile birlikte tüm yeni nesil firewall özelliklerini kullanabilmeniz için hiçbir ek donanıma ihtiyacınız bulunmamaktadır. Bunun için sadece Sophos paket lisanslarından "EnterpriseGuard" veya "FullGuard Plus" paketine sahip olmanız yeterlidir.

  • Sayısız noktadaki ürünlerinizi, merkezileştirilmiş tek noktadan zahmetsizce yönetin
  • Ek lisanslamalar sayesinde cihazınızı değiştirmeden kapasite, performans ve güvenlik yeteneklerinizi artırabilirsiniz.
  • Endüstri ortalamasının %70 altında güç tüketimi.
  • Eşsiz “7 Katman” içerik denetleme teknolojimiz tam entegre güvenlik aboneliklerini kombine ederek size tam bir ağ koruması sağlar.
  • 20 Gbps Firewall throughput, 1,7 Gbps VPN, 4,2 Gbps IPS, 2,8 Gbps Antivirüs throughput
  • Yönetim için 3 adet USB 3.0, 1 adet micro USB, 1 adet RJ45, 1 adet HDMI portu
  • 6 GbE bakır bağlantı noktası, 2 GbE SFP fiber bağlantı noktası

Sophos UTM cihazlarının detaylı özelliklerini incelemek için tıklayınız. Ürün karşılaştırma tablosuna buradan ulaşabilirsiniz.

DATASHEET

 

çankaya halı yıkama