Intel Nuc

Intel Nuc Logo

Daha akıllı bir ev size yalnızca bir Intel® NUC uzaklığında. Intel® NUC'ın küçük boyutu ve üstün performansı teknolojiyi mutfağınıza taşıyabilir, ev eğlence sisteminizi destekleyebilir ve elbette ev-ofisinize ve atölyenize güç katabilir.

4K video, Toslink ile 7.1 dijital ses ve tam güç sunan, küçük ve rafa yerleştirilebilen bir bilgisayar olan Intel® NUC Mini Bilgisayarla veri akışı kütüphanenizden en iyi şekilde yararlanın.

Altı ekrana kadar destek, tamamen sürükleyici VR için yeterli performans ve hayalinizdeki sistemi kurmanızı mümkün kılan, yalnızca temel unsurlarla sunulan kitlerle Intel® NUC, eğlencenin yepyeni bir yoludur.

Bağımsız filminiz için yüksek performanslı bir platforma mı ihtiyacınız var? Ailenizin dijital anılarını yönetecek bir yere mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Intel® NUC, içerik üreticilere kullanıma hazır mini bilgisayarlardan yalnızca temel unsurları içeren kitlere kadar bir dizi seçenek sunuyor.

Ev ofisi teknolojinizi küçük bir boyuta sığdırırken performans veya özelliklerden taviz vermeyin. Intel® NUC Mini Bilgisayarlar, küçücük bir alanda tam boyutlu bir masaüstü bilgisayarların yapabileceği tüm işlerin üstesinden gelir.

Intel NUC NUC9VXQNX Kit
NUC9VXQNX
[Fiyat sorunuz]
Intel NUC NUC9VXQNB Board
NUC9VXQNB
[Fiyat sorunuz]
Intel NUC NUC7i7DNHE Kit
NUC7i7DNHE
[Fiyat sorunuz]
Intel NUC NUC7i7DNBE Board
NUC7i7DNBE
[Fiyat sorunuz]
Intel NUC NUC7i5DNKE Kit
NUC7i5DNKE
[Fiyat sorunuz]
Intel NUC NUC5i5MYHE Kit
NUC5i5MYHE
[Fiyat sorunuz]
Intel NUC NUC5i5MYBE Board
NUC5i5MYBE
[Fiyat sorunuz]
Intel NUC Kit NUC7i7DNKE
NUC7i7DNKE
[Fiyat sorunuz]