Fiber Optik Konnektörler ve Adaptörler

[Fiyat sorunuz]
Açıklama
HCS DataLight komponent serisi, yüksek kalitede, en son teknoloji ürünü tüm konnektör tiplerini kapsamaktadır; bunlardan bazıları: ST, SC (Simpleks ve Dupleks) LC, FC, MT-RJ ve HCS FastLight™. SMA, FDDI, ve VF-45 gibi konnektör tipleri de isteğe göre sağlanabilmektedir.
HCS DataLight konnektörler ve adaptörler Singlemode 9/125, Multimode 50/125 (OM2, OM3 ve OM4) ve 62.5/125 fiberlerin sonlandırılabilmeleri için kullanılmaktadırlar.
HCS DataLight komponentler, konuyla ilgili en önemli endüstri standartları ANSI/TIA/568-C.3 (Fiber Optik Kablolama Komponentleri Standardı) ve IEC 60874 (Optik fiberler ve kablolar için konnektörler)’e tam anlamıyla uyumlu olarak geniş ürün yelpazesinde fiber optik konnektör ve adaptörleri HCS Kablolama Sisteminin parçası olarak DoubleSafe™ Kalite Güvence Programı ile desteklenmektedirler.

 

Uygulamalar
 Patch paneller
 Patch cordlar
 Masaüstüne kadar fiber uygulamalarında fiber optik prizlerde
 Dağıtım çatılarında
 Fiber optik kabloların direkt sonlandırmalarında
 
Nitelikler ve Onaylar
HCS DataLight komponentler, HCS Kablolama Sisteminin bir parçası olarak DoubleSafe™ QKalite Güvence Programı ile desteklenirler ve ANSI/TIA/568-C.3 (Fiber Optik Kablolama Komponentleri Standardı) ve IEC 60874 (Optik fiberler ve kablolar için konnektörler) standartlarına tam uyumludurlar

Belirleyici Özellikler
 Uluslararası standartlara tam anlamıyla uyumluluk - En yüksek kalite sağlanır.
 Tüm fiber tiplerinin mevcut olması - Geniş bir ürün yelpazesi sağlar.
 Olağanüstü malzeme özellikleri ve dizaynı - Benzersiz Century™ Ömür Boyu Garanti sağlar.
 Sağlam ve kurulumu kolay dizayn - Kurulum ve işletme masraflarını minimize eder.
 Benzersiz DoubleSafe™ Kalite Güvence Programı - Ürün iade oranının minimize edilmesini sağlar


  TEKNİK SPEKTLER - KONNEKTÖRLER  
 
Konnektör
&
Fiber Tipi
Zayıflama
dB
Çalışma
Sıcaklığı C
Depolama
Sıcaklığı C
Yansıma Saha
Uygulamaları dB
Ferrule
Malzemesi
Yuva Malzemesi Boot Malzemesi Dayanıklılık dB
ST Epoxy MM 0.3 40 45 25 Zirconia Nikel Kaplama Polyester 0.2
ST Epoxy SM 0.3 40 45 50 Zirconia Nikel Kaplama Polyester 0.2
SC Epoxy MM
IEC 61754-4
0.2 45 45 25 Ceramic Termoplastik Polyester 0.2
SC Epoxy SM
IEC 61754-4
0.3 45 45 50 Ceramic Termoplastik Polyester 0.2
SC/APC Epoxy SM
IEC 61754-4
0.3 45 45 65 Ceramic Termoplastik Polyester 0.2
FC Epoxy MM
IEC 61754-13
0.2 45 45 25 Ceramic Termoplastik Polyester 0.2
FC Epoxy SM
IEC 61754-13
0.3 45 45 50 Ceramic Termoplastik Polyester 0.2
FC/APC Epoxy SM
IEC 61754-13
0.3 45 45 65 Ceramic Termoplastik Polyester 0.2
MT-RJ MM
IEC 61754-18
0.2 45 45 20 Termoplastik Termoplastik Elastomer 0.2
MT-RJ SM
IEC 61754-18
0.3 45 45 50 Termoplastik Termoplastik Elastomer 0.2
LC MM
IEC 61754-20
0.2 45 45 20 Ceramic Termoplastik Elastomer 0.2
LC SM
IEC 61754-20
0.3 45 45 50 Ceramic Termoplastik Elastomer 0.2
MPO / MTP MM
IEC 61754-7
0.5 45 45 50 MT Termoplastik Elastomer 0.2
MPO / MTP SM
IEC 61754-7
0.35 45 45 50 MT Termoplastik Elastomer 0.2

 

henüz bir yorum yok

Görüşünü yaz