Fiber Optik FastLight™ Sonlandırma Kiti ve Aksesuarları

[Fiyat sorunuz]
 
Açıklama
HCS DataLight FastLight™ Sonlandırma Kiti, saha uygulamalarında fiber sonlandırma için benzersiz bir çözüm sunar; ST, SC (simpleks ve dupleks), FC ve MT-RJ başta olmak üzere tüm fiber tiplerini destekler; singlemode ve multimode fiberlerin farklı dış çaplardaki yapıları da dahil olmak üzere. HCS DataLight FastLight™ Sonlandırma Kiti, faklı dış çaplarda fiberlerin birbirlerine sonlandırmaları için de uygundur;örneğin 250 mikron kalnlığındaki çıplak fiberlerin 900 mikron kaplamalı fiberlere sonlandırılmaları yapılabilir.
HCS DataLight FastLight™ Sonlandırma Kiti, 6 adet FastLight™ birleştirici ve 6 adet fabrikasyon sonlandırılmış pigtailleri içermektedir; epoksi, mikroskop vs. gibi aletleri gerektirmeden 30 saniyede sonlandırmanın yapılmasını mümkün kılar.
HCS DataLight FastLight™ Sonlandırma Kiti, fiber sonlandırma için harika bir buluştur, herhangi bir uzman personele gerek kalmadan fiber
sonlandırmanın yapılmasına imkan sağlamasıyla benzersiz bir çözümdür.
HCS DataLight komponentler, HCS Kablolama Sistemi’nin bir parçası olarak Century™ Ömür Boyu Garanti ve DoubleSafe™ Kalite Güvence Programı ile desteklenmektedir.

 

Uygulamalar
 Tek/Çok Tüplü kabloların sahada sonlandırmaları
 Tight-Buffer / yarı-tight buffer kabloların saha sonlandırılmaları
 Patch panel sonlandırmaları
 Dağıtım çatısı sonlandırmaları
 
Nitelikler ve Onaylar
HCS DataLight komponentler, HCS Kablolama Sistemi’nin bir parçası olarak Century™ Ömür Boyu Garanti ve DoubleSafe™ Kalite Güvence Programı ile desteklenmektedirler ve ANSI/TIA/568-C.3 (Fiber Optik Kablolama Komponentleri Standardı) ve IEC 60874 (Optik fiberler ve kablolar için konnektörler) standartlarına tam uyumludurlar.

Belirleyici Özellikler
 30 saniyede sonlandırma - Mevcut olan en hızlı sonlandırma metodudur.
 Zımpara, mikroskop epoksi, hiçbir ek malzeme gerektirmeyen sonlandırma - Fiber sonlandırmanın herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda yapılabilmesini sağlar.
 Füzyon cihazı veya özel fiber sonlandırma bilgisi gerekmez - Sonlandırmanın sahada ucuz maliyetli yapılmasını sağlar.
 Uluslararası standartlara tam anlamıyla uyumluluk - En yüksek kalite sağlanır.
 Tüm fiber tiplerinin ve konnektörlerinin mevcut olması - Esnek, güvenilir ve düşük kayıplı fiber sonlandırması sağlar.
 Olağanüstü malzeme özellikleri ve dizaynı - Benzersiz Century™ Ömür Boyu Garanti sağlar.
 Detaylı İngilizce ve Türkçe kurulum (enstalasyon) manueli - Detaylı ve net olarak kurulumun nasıl yapılması gerektiğini açıklayan bilgileri içerir; kurulum hatalarının en aza indirilmesine yardımcı olur.
 Sağlam ve kurulumu kolay dizayn - Kurulum ve işletme masraflarını minimize eder.
 Benzersiz DoubleSafe™ Kalite Güvence Programı - Ürün iade oranının minimize edilmesini sağlar.

henüz bir yorum yok

Görüşünü yaz