FAST™ Fiber-Optik Konnektörler

[Fiyat sorunuz]
Açıklama
HCS DataLight Fast™ konnektörler, hem 250μm hem de 900μm kaplanmış fiberler için, en çabuk, en basit ve en temiz sonlandırma için sağlamak üzere dizayn edilmişlerdir. Bu maliyet etkili çözüm, fiber dış kaplamasının “çapraz” sıkıştırma metodu ile gerçekleştirilmektedir. Fiberin hazırlanması dahil 30 saniyeden daha kısa süren konnektörleme süresi, diğer fiber konnektör sonlandırma biçimlerini ağır, zaman israfı ve pahalı kılar. HCS DataLight Fast™ Konnektörler fabrikasyon olarak cilalanmışlardır; hem multimode hem de single mode fiberlerin kolayca sonlandırılmasına uygundurlar. HCS DataLight Fast™ Konnektörler, hassas olarak fiberin konnektöre doğru açıyla yerleştirilerek sıkıştırılmasına yardımcı olan özel metal yüzük (ferrule) ve düşük kayıp sağlayan patentli bir jel içerirler. Her bir DataLight Fast™ Konnektörde fabrikasyon olarak takılmış sıkıştırma klipsi mevcuttur; bu klips, fiberin sıkıştırma hücresinin fiber yerleştirilirken açık tutulmasını sağlar. Fiber konnektöre yerleştirildikten sonra, klips çıkartılır ve atılır. HCS DataLight Fast™ konnektörler; ST, SC ve LC seçeneklerinde, Single mode ve multi mode tiplerinde, ve de 250μm ve 900μm çaplı fiberlere uygun seçeneklerde mevcuttur. HCS DataLight komponentler, HCS Kablolama Sisteminin bir parçası olarak Century™ Ömürboyu Garanti ve DoubleSafe™ Kalite Güvence Programı tarafından desteklenmektedirler.

Uygulamalar
 Saha uygulamaları
 Masa üstüne kadar fiber networkler
 Patch paneller
 Direk cihaz sonlandırmları
 Kullanıcıya kadar fiber (FTTx) uygulamaları
 Onarım/yenileme uygulamaları
 Cihaz test bağlantı ucu
 
Nitelikler ve Onaylar
HCS DataLight komponentler, HCS Kablolama Sisteminin bir parçası olarak DoubleSafe™ QKalite Güvence Programı ile desteklenirler ve ANSI/TIA/568-C.3 (Fiber Optik Kablolama Komponentleri Standardı) ve TIA/EIA-604 (Fiber Optik Konnektör Birleştirebilirlik Standardı) standartlarına tam uyumludurlar.

Belirleyici Özellikler
 30 saniye sonlandırma süresi - En Kısa sürede konnektör sonlandırmasını sağlar.
 Cilalama, yapıştırma veya mikroskop gerektirmeyen yapı - Fiber sonlandırılmasının viding fiber termination anywhere and anytime.
 Özel ek cihazı veya uzman personel gerekmez - Sahada düşük maliyetli fiber sonlandırma imkanı sağlar.
 Tüm standartlara tam anlamıyla uyumluluk - En yüksek kalite sağlanır.
 Başlıca tüm konnektör ve fiber tiplerine uyumluluk - Esnek, güvenilir ve düşük maliyetli sonlandırma sağlanır.
 Olağanüstü malzeme özellikleri ve dizaynı - Benzersiz Century™ Ömür Boyu Garanti sağlar.
 Detaylı İngilizce ve Türkçe kurulum (enstalasyon) manueli - Detaylı ve net olarak kurulumun nasıl yapılması gerektiğini açıklayan bilgileri içerir; kurulum hatalarının en aza indirilmesine yardımcı olur.
 Sağlam ve kurulumu kolay dizayn - Kurulum ve işletme masraflarını minimize eder.
 Benzersiz DoubleSafe™ Kalite Güvence Programı - Ürün iade oranının minimize edilmesini sağlar.


henüz bir yorum yok

Görüşünü yaz