Çözüm Ortaklarımız

Telekomünikasyon sektöründe 1991 yılından beri tasarım ve üretim yapan Avrupa’lı üretici olan 2N Telecommunications, bugün dünyanın 125 ülkesine ihracat yapmaktadır. Çek Cumhuriyeti’nde yerleşik halka açık, 150 çalışanlı kuruluş tüm ürünlerinin tasarımını, geliştirilmesi ve üretimini kendi tesislerinde yapmaktadır. 2N Telecommunications, Smartgate, Stargate, Netstar, Easygate serileriyle büyük pazar payı sahibi olmuşlardır. Sitemizde 2N markalı SIP Intercom cihazlarını bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.2n.com

3CX 2005 yılında Microsoft Windows İşletim Sistemi için açık standart PBX yazılımı ihtiyacını gören Nick Galea tarafından kurulmuştur. Günümüzde şirketlerin %86.7si işletim sistemi olarak Microsoft Windows kullanıyor. Son yıllarda PBX platformu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyaca yönelik olarak 3CX 10 yıla ulaşan tecrübesiyle kullanımı kolay gelişime açık ve uygun fiyatlı yazılımlar üretmektedir. Sitemizde 3CX'in bütün phone system yazılımlarına ulaşabilirsiniz.

Firma web sitesi www.3cx.com

Acronis, 2003 senesinde İsviçre’de kurulmuş bir yedekleme yazılımı firmasıdır. Acronis; 145 ülkede 500.000 iş ortağı ve 5.000.000’dan fazla kullanıcısıyla sistem verilerinin yedeklenmesi için çözümler sunmaktadır. Portföyünde birçok ev ve iş kullanıcısına hitap eden ürünler bulundurmakla beraber dünya çapındaki iş ortaklarıyla da kaliteli ürün ve hizmetlerini her kıtada sergilemektedir. Günümüzde Acronis, bulut platform destekli yedekleme, felaket kurtarma ve dosya paylaşım uygulamaları geliştirmektedir. Sitemizde acronis markalı yedekleme yazılımlarını bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.acronis.com

Askozia IPPBX platformunda uygun fiyatlı yazılım çözümleri ve IPPBX Santral ürünleriyle ön plana çıkmaktadır. Küçük orta ve büyük ölçekli şirketler için güçlü ve tümleşik ses + video + fax ve data çözümleri sunar. Askozia PBX yazılımıyla bir PBX’ten beklediğiniz tüm özellikleri sağlar, ses protokollerini IP üzerinden çalıştırır ve nispeten daha ekonomik donanım kullanarak tüm standart tabanlı telefon ekipmanları birlikte çalışabilir. Birçok ülkede faaliyet gösteren Askozia, Türkiye pazarına Netkur desteğiyle girmiştir. Askozia markalı IPPBX ürünleri ve yazılım çözümleri kısa sürede büyük bir pazar payı elde etmiştir. Sitemizde Askozia marklı IPPBX sistemleri ve lisasnlarını bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.askozia.com

1979’da kurulan Aten, erişim ve paylaşım teknolojileri üzerine uzmanlaşmıştır. Aten, etkin ve tutarlı servis standartları sunmak için bütün ürün ve hizmetlerini tek bir marka altında toparlar. Aten markası çözümleri, son kullanıcı, küçük/ev ofisler (SOHO), küçük orta ölçekli işletmeler (SMB) ve kurumsal müşteriler için bağlantı, profesyonel audio / video ürünleri ile yeşil enerji uygulamalarına yönelik yenilikçi çözümlerden oluşur. Sitemizde Aten markalı KVM (Klavye, Video, Mause) Switchleri bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.aten.com

Dünyada 10 milyon port üzerinden ses iletişimi gerçekleştiren, diğer marka ürünlerle uyumlu çalışan ve üstün ses kalitesi sağlayarak pazarda 17 yılı aşkın süredir lider bir markadır. 100’ün üzerinde ülkede faaliyet gösteren Audiocodes fiyat performans oranı ile operatörlerin ve VoIP hizmeti alan firmaların yoğun şekilde tercih ettiği markadır. Sitemizde Audiocodes markalı VoIP Gateway cihazlarını bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.audiocodes.com

1986'da Berlin'de kurulan AVM, Avrupa’nın en büyük iki genişbant cihazları üreticisinden biri konumundadır. 450 çalışana sahip şirket, birinci sınıf müşteri desteği sunmaktadır. Avrupa'nın en büyük pazarı olan Almanya'da kullanılan her iki genişbant cihazından biri AVM markasını taşımaktadır. Üstün Alman teknolojisini muhteşem dizaynla yansıttıkları Fritz! serisi DSL, kablo, LTE, wireless LAN, DECTve powerline ürünleri hem fiyat hem de performans açısından oldukça cezbedicidir.

Firma web sitesi www.avm.de

Axis 1984 yılında İsveç Lund kentinde kurulmuştur. Başlangıçta IBM için ürünler üreten firma 1980lerin sonlarında networking alanına geçiş yapmıştır. Günümüzde bilgisayar donanımları, güvenlik ürünleri araştırma ve geliştirme, video gözetim alanlarında üretim yapmaktadır. 1996 yılında endüstrinin ilk Network kamerası Axis 200 ü, 2004 yılında da en küçük network kamera olan Axis 206 yı piyasaya sürmüştür. Dünya çapında faaliyet gösteren firma IP kamera sektöründe liderdir. Sitemizde Axis markalı IP kameralar ve video gözetim sistemlerini bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.axis.com

Cisco Systems Inc. uçtan uca network çözümlerinde lider üretici firmadır. Routing, Switching, IP Telefon ,Wireless ve Güvenlik gibi teknoloji çözümleri ile müşterilerin network ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Başarının hız ile doğru orantılı olduğu günümüz iş dünyasında, ip ağlar üzerinden sesli, yazılı ve görüntülü iletişimi düşük maliyetlerle sağlayan Cisco IP Telefon Sistemleri ile her ölçekteki firmanın iletişim olanaklarını en üst seviyede tutmasını sağlıyoruz. Mevcut veri ağınız üzerinden, Cisco IP Telefon çözümleri ile iletişim masraflarınızın önemli ölçüde azalmasına katkı sağlıyoruz. Sitemizde Cisco markalı IP telefon, switch, router, access point ürünlerini bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.cisco.com

DELL, Teksas (ABD) merkezli, Lenovo ve HP'nin ardından dünyanın en büyük üçüncü kişisel bilgisayar üreticisidir. Aynı zamanda sunucu ve diğer ağ birleşenleri, veri depolama donanımı, yazılım, ve KDA (PDA) gibi yan bileşenler üreten firma, dünya genelinde 100.000 kişiye iş olanağı sağlamaktadır. 180 ülkede hizmet veren DELL 1984 yılında kurulmuştur. DELL firması dünyada 2 Milyar IT kullanıcısına hizmet vermektedir. Sitemizde DELL markalı sunucuları bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.dell.com

Drobo, küçük ve orta ölçekli işletmeler ve bireysel profesyoneller için üst düzey veri koruma ve yönetim özellikleri ve kullanım kolaylığı sunarak ödüllü veri depolama ürünleri üretmektedir. Drobo, veri depolama konusundaki veri koruma, kapasite ayarı ve uygulama servisi düzeyinde optimizasyon gibi 3 ana problemi patentli ve dünya genelinde 50den fazla ödüle sahip BeyondRaid, Thin Provisioning/ Reclamation ve Automated Data-Aware Tiering teknolojileriyle tek bir cihazda çözmeyi başarmıştır. Sitemizde Drobo markalı NAS ve SAN Storage cihazlarını bulabilirsiniz

Firma web sitesi www.drobo.com

EnGenius , ses ve veri iletiminde zengin özelliklere sahip, uzun menzilli ve geliştirilmiş kablosuz iletişim teknolojisi sektöründe uzmandır... Tayvan merkezli EnGenius, KOBİ ve kurumsal uygulamalara yönelik kablosuz ağ altyapı cihazları konusunda alanında lider bir markadır. Orta segment kablosuz ağlarda olabilecek en yüksek performansı, en düşük maliyetle vermeyi temel hedef kabul etmiş EnGenius, iç ortam ve dış ortam için şık, kolay kullanımlı ve yüksek başarımlı cihazlara sahiptir. Sitemizde Engenius markalı Indoor ve Outdoor wireless Access Pointleri ve aksesuarlarını bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.engeniustech.com

Fanvil 2002 yılında IP telefon pazarındaki geleceği ve ihtiyacı gören bir grup genç mühendis tarafından Çin'de kurulmuştur. O günden beri uygun fiyatlı ve yenilikçi IP ve Video Telefon üretimi gerçekleştirmekteler. Dünya çapında 50 ülkede satış yapan Fanvil, yarısından fazlası VoIP konusunda uzman mühendislerden oluşan 80 kişilik bir kadroya sahiptir. Merkezi ve fabrikası Shenzhen, Çin'de bulunur. Sitemizde Fanvil markalı IP Telefonları bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.fanvil.com

Gigaset Communications 1 Ekim 2008 tarihinde kurulmuştur. Eskiden Siemens Ev ve Ofis İletişim Cihazları olarak bilinen ve merkezi Münih Almanya da bulunan çok uluslu bir şirkettir. Euroset markası altında analog telefonlar da satan şirket kablosuz DECT telefonlar konusunda oldukça uzmanlaşmıştır ve IP telefonlar kategorisinde çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Genişbant ürünleri ve home media ürünleri de üreten firma kendi ağ yönetimi yazılımına da sahiptir. Gigaset.net ile müşterilerine ücretsiz telefon hizmeti de sağlamaktadır. Sitemizde Gigaset merkalı IP telefonları bulabilirsiniz

Firma web sitesi www.gigaset.com

Merkezi San Jose California'da bulunan Polycom 1990 yılında kurulmuştur. Bugün dünya çapında 3800 Çalışanı bulanan şirket video ve audio konferans teknolojilerinde dünya lideridir. H.264 video codecleri, Siren codecleri, session initiation protocol, Native 1080p yüksek çözünürlüklü kameralar c, Native 720p and 1080p yüksek çözünürlüklü encoding/decoding, low-latency architecture ve low bandwidth utilization lisanlarına sahiptir. Sitemizde Polycom markalı IP telefonlar audio ve video konferans sistemlerini bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.polycom.com

Kaliteli Network Cihazları üretmeyi ilke edinmiş olan Qnap System Inc, kullanımı kolay, üstün performanslı, geniş depolama alanına sahip güvenilir ağa bağlı veri depolama birimi NAS ve Network Video kaydedici NVR gibi kapsamlı çözümleri sağlamayı amaç edinmiştir. Qnap, teknolojiyi ve tasarımı bir araya getirerek kaliteli ürünler sunmak ve iş verimliliğinizi artırmak için dosya paylaşımı, veri depolama yönetimi, sanallaştırma uygulamaları, ağ gözetim çözümleri ile birlikte ev kullanıcılarına evde multimedya deneyimini yaşatmak için uygulama servisleri sunuyor. Taipei merkezli Qnap System Inc., durmadan tutku ve yenilikçi teknolojisi ile dünya pazarına çözümler sunmaya devam ediyor. Sitemizde QNAP markalı bütün Network Attached Storage ürünlerini bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.qnap.com

1996 yılında Almanyada kurulan Snom günümüzde IP Telefon pazarını yönlendiren markalardan biridir. Snom’un kullanıcı dostu IP telefonları iş ihtiyacını karşılama ve çalışan alışkanlıklarını bilgi çağının gerektirdiği seviyeye taşıma noktasında şirketlere fırsatlar sunmaktadır. IP iletişimde %100 uyum ile Microsoft Lync kullanımı mümkün kılınıyor. SitemizdeSnom markalı IP telefonlara ulaşabilirsiniz.

Firma web sitesi www.snom.com

Sophos, 1985 senesinde İngiltere’de kurulmuş bir güvenlik yazılımı firmasıdır. 2014 senesinde Cyberoam Technologies firmasını satın almış ve köklü çekirdek geliştirmeleri ile bilişim dünyasına “Senkronize Güvenlik” ve “Sandstorm” çözümlerini katarak Sophos güvenlik hizmet ve cihazlarını tüm dünyada güvenilir firma haline getirmiştir. Hedef kitlesi kurumsal tüketiciler olan Sophos, günümüzde birçok güvenlik çözümü üreticisi firmayı kendi bünyesine dahil ederek kararlı ve performanslı, hepsi bir arada çözümler sunmaktadır. Sitemizde Sophos markalı wireless access point, UTM cihazları,Güvenlik yazılımları ve güvenlik lisanslarını bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.sophos.com

Synology Inc. (Taiwan)Taiwan kökenli en ileri NAS yedekleme teknolojilerini kullanan ve konusunda pazar lideri bir üretici olan firma 2000 yılında kurulmuştur. NAS teknolojisi üreten firmanın alınmış 6 adet patenti ve çok özel yazılımları mevcuttur. Küçük, Orta veya Büyük Ölçekli işletmeler için her tür ağ bağlantılı yedekleme ürünü geliştiren ve üreten, yeni geliştirmelerinin tamamını ücretsiz olarak güncellemektedir. NAS ürünleri üretiminde Dünya markası olan Synology tüm ürünleri ile Türkiye pazarının en önemli markası haline gelmiştir. Kendi işletim sistemini üreten teknoloji üreticisi firma rakiplerine oranla bir çok konuda yoğun Ar-Ge çalışmaları nedeni ile her zaman farklı bir konuma sahiptir. Sitemizde Synology markalı NAS Cihazlarını bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.synology.com

Thecus 2004 yılında Tayvan'da kurulmuş bir şirkettir. Özellikle NAS sistemleriyle tanınır. İlk NAS sistemini 2005 yılında Hannover Almanya'da düzenlenen Cebit fuarında tanıtmıştır. O günden beri Network Attached Storage kategorisinde söz sahibi bir firmadır. Daha Sonra 2010 yılından itibaren NVR sistemlerinin de üretimine başlamıştır Merkezi Taipei'de bulunur ve Çin, ABD ve Hollanda da 3 ana dağıtım merkezi vardır. Intel'in en büyük 20 stratejik partnerinden biridir. Sitemizde Thecus markalı NAS Cihazlarını bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.thecus.com

IP iletişim konusunda en iyi çözümleri üretebilmek amacıyla 1997 de İtalya'da kurulan Unidata günümüz IP telefon pazarında söz sahibi bir marka haline gelmiştir. Özellikle UniData Incom ICW-1000G modelleri en çok satılan kablosuz IP telefonlardan biridir. Piyasaya hafifliği ve yüksek performansı ile dikkat çeken ürünler sunmaktadırlar.

Firma web sitesi www.udcsystems.com

1847 yılında Werner von Siemens tarafından kurulan ve iletişim teknolojilerinde 160 yılı aşkın uzmanlığı ile bütün dünyada iletişim ve işbirliği çözümleri sağlayan Siemens Enterprise Communications, 15 Ekim 2013 tarihinden itibaren, yeni ismiyle “Unify” olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Pointer telgrafı icat ederek başladıkları iletişim teknolojileri çözümlerine günümüzde sayısız yeni ürünle devam etmekteler. Sitemizde Unify markalı IP telefon ve IP PBX sistemlerini bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.unify.com

Depolama endüstrisinin öncülerinden ve uzun soluklu liderlerinden biri olan WD; dijital bilgileri toplayan, yöneten ve kullanan kişi ve kuruluşlar için ürün ve hizmetler sunmaktadır. Şirket, kullanıcı verilerinin erişilebilir olmasını ve kaybolmamasını sağlayan güvenilir, yüksek performanslı sabit diskler üretmektedir. WD depolama konusunda deneyimini harici, taşınabilir ve paylaşılan depolama uygulamaları için hazırlanan tüketici ürünlerine uygulamaktadır. Sitemizde Western Digital markalı NAS disklere ulaşabilirsiniz.

Firma web sitesi www.wdc.com

Yealink IP Telefonları ; devrim yaratan görünüşü, gelişmiş teknik tasarımı, çok az enerji harcayan yapısı, yüksek standart ve kalitesiyle iletişim sektöründeki en büyük 3 SIP Telefon üreticilerinden biridir.2001 yılında Çin'de kurulan Yealink, bu tarihten itibaren VoIP telefon teknolojisine yön veren IP telefonları,görüntülü IP telefonları ve IP Dect telefonları geliştirerek, 140 ülkede en çok tercih edilen SIP telefon üreticilerinden biri konumuna gelmiştir. Sitemizde Yealink Markalı SIP telefonlar ve bunlara özel aksesuarları bulabilirsiniz

Firma web sitesi www.yealink.com

Yorumlar

henüz bir yorum yok

Yorum ekle