Çözüm Ortaklarımız

Telekomünikasyon sektöründe 1991 yılından beri tasarım ve üretim yapan Avrupa’lı üretici olan 2N Telecommunications, bugün dünyanın 125 ülkesine ihracat yapmaktadır. Çek Cumhuriyeti’nde yerleşik halka açık, 150 çalışanlı kuruluş tüm ürünlerinin tasarımını, geliştirilmesi ve üretimini kendi tesislerinde yapmaktadır. 2N Telecommunications, Smartgate, Stargate, Netstar, Easygate serileriyle büyük pazar payı sahibi olmuşlardır. Sitemizde 2N markalı SIP Intercom cihazlarını bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.2n.com

3CX 2005 yılında Microsoft Windows İşletim Sistemi için açık standart PBX yazılımı ihtiyacını gören Nick Galea tarafından kurulmuştur. Günümüzde şirketlerin %86.7si işletim sistemi olarak Microsoft Windows kullanıyor. Son yıllarda PBX platformu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyaca yönelik olarak 3CX 10 yıla ulaşan tecrübesiyle kullanımı kolay gelişime açık ve uygun fiyatlı yazılımlar üretmektedir. Sitemizde 3CX'in bütün phone system yazılımlarına ulaşabilirsiniz.

Firma web sitesi www.3cx.com

Acronis, 2003 senesinde İsviçre’de kurulmuş bir yedekleme yazılımı firmasıdır. Acronis; 145 ülkede 500.000 iş ortağı ve 5.000.000’dan fazla kullanıcısıyla sistem verilerinin yedeklenmesi için çözümler sunmaktadır. Portföyünde birçok ev ve iş kullanıcısına hitap eden ürünler bulundurmakla beraber dünya çapındaki iş ortaklarıyla da kaliteli ürün ve hizmetlerini her kıtada sergilemektedir. Günümüzde Acronis, bulut platform destekli yedekleme, felaket kurtarma ve dosya paylaşım uygulamaları geliştirmektedir. Sitemizde acronis markalı yedekleme yazılımlarını bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.acronis.com

Askozia IPPBX platformunda uygun fiyatlı yazılım çözümleri ve IPPBX Santral ürünleriyle ön plana çıkmaktadır. Küçük orta ve büyük ölçekli şirketler için güçlü ve tümleşik ses + video + fax ve data çözümleri sunar. Askozia PBX yazılımıyla bir PBX’ten beklediğiniz tüm özellikleri sağlar, ses protokollerini IP üzerinden çalıştırır ve nispeten daha ekonomik donanım kullanarak tüm standart tabanlı telefon ekipmanları birlikte çalışabilir. Birçok ülkede faaliyet gösteren Askozia, Türkiye pazarına Netkur desteğiyle girmiştir. Askozia markalı IPPBX ürünleri ve yazılım çözümleri kısa sürede büyük bir pazar payı elde etmiştir. Sitemizde Askozia marklı IPPBX sistemleri ve lisasnlarını bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.askozia.com

1979’da kurulan Aten, erişim ve paylaşım teknolojileri üzerine uzmanlaşmıştır. Aten, etkin ve tutarlı servis standartları sunmak için bütün ürün ve hizmetlerini tek bir marka altında toparlar. Aten markası çözümleri, son kullanıcı, küçük/ev ofisler (SOHO), küçük orta ölçekli işletmeler (SMB) ve kurumsal müşteriler için bağlantı, profesyonel audio / video ürünleri ile yeşil enerji uygulamalarına yönelik yenilikçi çözümlerden oluşur. Sitemizde Aten markalı KVM (Klavye, Video, Mause) Switchleri bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.aten.com

1 2 3 4 5 6 7 8 »