Cisco SFP-10G-SR-X

  • Bağlantı Noktası Hız Değeri 10 Gbps,
  • Max. İletim Mesafesi 500m,
  • 850nm dalga boyu,
  • MMF tipi fiber
$1,575.00
+
Hemen Satın AL

Cisco SFP-10G-SR-X Fiber portuna sahip Cisco markalı anahtarlama cihazları için 10G Base SR ve SW multirate transceiver modülüdür.

  • Bağlantı Noktası Hız Değeri 10 Gbps,
  • Max. İletim Mesafesi 500m,
  • 850nm dalga boyu,
  • MMF tipi fiber

Bu ürünün satışını Devlet Malzeme Ofisi (DMO) üzerinden de yapmaktayız. DMO Kodu:30899-K375

DATASHEET

henüz bir yorum yok

Görüşünü yaz