Cisco SFP-10G-LR

  • Bağlantı Noktası Hız Değeri 10 Gbps,
  • Max. İletim Mesafesi 10km,
  • 1310nm dalga boyu,
  • SMF tipi fiber
$3,995.00
+
Hemen Satın AL

Cisco SFP-10G-LR Fiber portuna sahip Cisco markalı anahtarlama cihazları için 10G Base transceiver modülüdür.

  • Bağlantı Noktası Hız Değeri 10 Gbps,
  • Max. İletim Mesafesi 10km,
  • 1310nm dalga boyu,
  • SMF tipi fiber

henüz bir yorum yok

Görüşünü yaz