Cisco MGBLX1

  • 1310nm dalga boyu
  • Max. iletim mesafesi 10 km
  • Duplex LC konnektör
  • SMF tipi
$180.00
+
Hemen Satın AL

Cisco MGBLX1 Cisco markalı Switchler için SMF tipi 1000BASE-LX SFP transceiver modülüdür. LC tipi konnektörüyle 10 kmlik bir uzaklığa kadar kullanılabilir. 1310 nm Gigabit BASE-LX/LH dalga boyuna sahiptir

  • 1310nm dalga boyu
  • Max. iletim mesafesi 10 km
  • Duplex LC konnektör
  • SMF tipi
  • Ortalama power çıkışı: -9.5 dBm, -3 dBm
  • Alıcı Duyarlılığı: -20 dBm (typ)
  • Çalışma sıcaklığı: 0º - 70ºC
  • Depolama sıcaklığı: -40º - 85ºC
  • Çalışma Nemi: % 10 ila% 85 yoğuşmasız 
  •  Depolama nem oranı: % 5 ila% 90 yoğuşmasız

henüz bir yorum yok

Görüşünü yaz
çankaya halı yıkama