Cisco MGBLH1

  • 1310nm dalga boyu
  • Max. iletim mesafesi 40 km
  • Duplex LC konnektör
  • SMF tipi
$232.00
+
Hemen Satın AL

Cisco MGBLH1,Cisco markalı Switchler için SMF 1000BASE-LH SFP transceiver modülüdür. SMF tipi konnektörüyle 40 kmlik bir uzaklığa kadar kullanılabilir. 1310 nm Gigabit BASE-LX/LH dalga boyuna sahiptir

  • 1310nm dalga boyu
  • Max. iletim mesafesi 40 km
  • Duplex LC konnektör
  • SMF tipi
  • Ortalama power çıkışı: -4 dBm, 0 dBm
  • Alıcı Duyarlılığı: -25 dBm (typ)
  • Çalışma sıcaklığı: 0º - 70ºC
  • Depolama sıcaklığı: -40º - 85ºC
  • Çalışma Nemi: % 10 ila% 85 yoğuşmasız 
  •  Depolama nem oranı: % 5 ila% 90 yoğuşmasız


Bu ürünün satışını Devlet Malzeme Ofisi (DMO) üzerinden de yapmaktayız.  DMO Kodu: 4689-K375 

DATASHEET

henüz bir yorum yok

Görüşünü yaz