Cisco MFEFX1

  • 1310nm dalga boyu
  • Max. iletim mesafesi 2 km
  • MMF tipi
  • Duplex LC konnektör


$79.00
+
Hemen Satın AL

Cisco MFEFX1 Cisco markalı Switchler için 100BASE-FX SFP transceiver modülüdür. 1310nm dalga boyuna sahiptir. 2 kmlik bir uzaklığa kadar kullanılabilir.

  • 1310nm dalga boyu
  • Max. iletim mesafesi 2 km
  • Duplex LC konnektör
  • MMF tipi
  • Ortalama power çıkışı: -15 dBm, -8dBm
  • Alıcı Duyarlılığı: -34 dBm (max)
  • Çalışma sıcaklığı: 0º - 70ºC
  • Depolama sıcaklığı: -40º - 85ºC
  • Çalışma Nemi: % 10 ila% 85 yoğuşmasız 
  •  Depolama nem oranı: % 5 ila% 90 yoğuşmasız

henüz bir yorum yok

Görüşünü yaz