Uyarı Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Çerezleri size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için kullanmaktayız. İnternet sitemizi ziyaretinize devam etmeniz halinde bu sitede kullanılan çerezleri kabul etmiş sayılacaksınız."Kabul Ediyorum"

Cisco DS-SFP-FC32G-SW SFP MODÜL

$1,000.00
($1,180.00 vergi dahil)
Sorunuzu sorun
10 gün
Puan değeri: 1000 puan
DS-SFP-FC32G-SW
10 adet
+
Marka:
Cisco

SFP Özellikleri

İletim Hızı (Gbit/s):
32
Max. İletim Mesafesi (M):
100
Diğer Teknik Özellikler:
  • 850 nm dalga boyu, MMF tipi Fiber
  • Cisco markalı san anahtarlama cihazları için 32G Base Tranceiver modülüdür