Haberler

Eklendiği Tarih: 16/11/2015 Sanal Olarak Bütün Cihazlara Tek Bir Ekrandan Ulaşan İlk Platform, Unify Circuit

İletişim yazılım ve hizmetleri üreticisi Unify, WebRTC tabanlı yeni ürünü Circuit’ı duyurdu. İnternet tarayıcısı üzerinden kolayca ses, video, masaüstü ekran paylaşımı yapmayı sağlayan yeni bir standart olan WebRTC (Web Real Time Communications), gerçek zamanlı iletişimin kısaltması. WebRTC, kullanıcılara herhangi bir kurulum ihtiyacı olmadan, PC veya istedikleri mobil cihaz üzerinden erişecekleri internet tarayıcı üzerinden kolaylıkla kullanım sağlayan, özellikle internet ve mobilitenin ön planda olduğu Y kuşağının ihtiyaçlarını karşılayan yeni bir teknoloji standardı.

Circuit ile bütün cihazlara tek bir ekrandan ulaşılabilmek mümkün

Son yıllarda kullanımı artan akıllı telefon ve tabletlerin kullanıcı beklentilerini üst düzeye çıkardığını belirten Unify Türkiye Ülke Müdürü Erda Tütüncüoğlu, “Kullanıcılar, keyif alacakları cihazları, uygulamaları tercih ediyorlar ve iletişim artık ses, chat, video gibi farklı kanallar kullanılarak gerçekleştiriliyor. Çalışanlar ise eskiye oranla çok daha fazla hareket halinde. Dünyanın en büyük iletişim yazılımları ve servisleri sunan şirketlerinden Unify olarak, kullanıcı ihtiyaçları ve tercihleri ile ilgili geniş bir araştırmayı da içine alan iki yılı aşkın bir geliştirme sürecinin sonucunda Circuit’ı tasarladık. Gelecek neslin iletişim ve iş birliği platformu Circuit, kullanıcıların sanal olarak bütün cihazlara tek bir ekrandan ulaşabildiği ilk platform. Sosyal yazılım, iş uygulamaları, görüntü, yazışma, analitik ve geleneksel sesli iletişimi içine alan bu uygulama, sanal olarak her kanalda bilgi ve veriyi bir araya getirerek tümleşik iletişimin vaatlerinden öteye geçmek için tasarlandı.” dedi.

Kullanıcılar, keyif alacakları cihaz ve uygulamaları tercih ediyorlar

Circuit’ın özellikle son yıllarda kurumların ve bireylerin haberleşme alışkanlıkları üzerinde sürdürdükleri kapsamlı bir araştırmanın ve çalışmanın sonucu olduğuna dikkat çeken Tütüncüoğlu, “Güvenli ve dinamik işbirliğini güçlendiren, geliştiren yeni bir iletişim ve işbirliği platformu olan Circuit, iş süreçlerinde sorunsuz entegrasyona ve adaptasyona odaklı, kullanıcı dostu ve tek bir arayüz olarak tasarlandı. Beta kullanıcıları, Circuit’in günlük işlerinde oldukça olumlu etkisi olduğunu bildirdi. Circuit’i günlük hayatlarımızda ekipçe kullanmaya başladık ve iş akışlarındaki pozitif etkisini bizzat deneyimledik. Ülkemizdeki kullanıcıları da Circuit’i ücretsiz olarak deneyimlemek üzere www.yourcircuit.com adresine davet ediyoruz.” bilgisini aktardı.

Circuit Kullanımı

Bireysel Konuşma;

Grup Konuşması;

Grup Konuşması açma;

Geçmiş Konuşmalar;

Bildirimleri Kaldırmak ve Konuşmadan Ayrılmak;

Sesli Arama;

Görüntülü Arama;

Ekran Paylaşımı Başlatmak;

Ekran Paylaşımı Seçim;;

Ekran Paylaşımı Görüntüleme;

Zengin Text Mesajları;

Arama;

Kişileri Bulma;

Kişi Durumları;

Gruplar;

Yönetim;

Kullanıcı Yönetimi;

Kullanıcı Ekleme;

Çoklu Kullanıcı Ekleme;

Yorumlar

Henüz bir yorum yok