Markalar

Telekomünikasyon sektöründe 1991 yılından beri tasarım ve üretim yapan Avrupa’lı üretici olan 2N Telecommunications, bugün dünyanın 125 ülkesine ihracat yapmaktadır. Çek Cumhuriyeti’nde yerleşik halka açık, 150 çalışanlı kuruluş tüm ürünlerinin tasarımını, geliştirilmesi ve üretimini kendi tesislerinde yapmaktadır. 2N Telecommunications, Smartgate, Stargate, Netstar, Easygate serileriyle büyük pazar payı sahibi olmuşlardır

Firma web sitesi www.2n.czAskozia IPPBX platformunda uygun fiyatlı yazılım çözümleri ve IPPBX Santral ürünleriyle ön plana çıkmaktadır. Küçük orta ve büyük ölçekli şirketler için güçlü ve tümleşik ses + video + fax ve data çözümleri sunar. Askozia PBX yazılımıyla bir PBX’ten beklediğiniz tüm özellikleri sağlar, ses protokollerini IP üzerinden çalıştırır ve nispeten daha ekonomik donanım kullanarak tüm standart tabanlı telefon ekipmanları birlikte çalışabilir. Birçok ülkede faaliyet gösteren Askozia, Türkiye pazarına Netkur desteğiyle girmiştir. Askozia markalı IPPBX ürünleri ve yazılım çözümleri kısa sürede büyük bir pazar payı elde etmiştir.

Firma web sitesi askozia.com


Dünyada 10 milyon port üzerinden ses iletişimi gerçekleştiren, diğer marka ürünlerle uyumlu çalışan ve üstün ses kalitesi sağlayarak pazarda 17 yılı aşkın süredir lider bir markadır. 100’ün üzerinde ülkede faaliyet gösteren Audiocodes fiyat performans oranı ile operatörlerin ve VoIP hizmeti alan firmaların yoğun şekilde tercih ettiği markadır.

Firmamızdaki Audiocodes ürünlerini isteğe bağlı olarak 1 ila 3 yıllık CHAMPS (Channel Managed Packaged Services) pakediyle birlikte satın alabilirsiniz. CHAMPS, Audiocodes ürün garantisi ve destek koşullarını yükseltmek için sunulan bir hizmet paketidir.

CHAMPS hizmeti ile aldığınız ürünlerde aşağıdaki avantajlara sahip olursunuz:
  • CHAMPS üyeliği boyunca çıkan tüm yazılım güncellemelerinden yararlanabilmenin yanında genel sürüm geçişleri de gerçekleştirilebilir.
  • MediaPack ürünlerinde CHAMPS üyeliği yaparak mevcut 2 sene olan donanım garantisini 3 yıla uzatabilirsiniz.
  • CHAMPS üyeliği boyunca Netkur tarafından üreticiye destek taleplerinizin açılabilmesini sağlar.

Firma web sitesi www.audiocodes.com


2008 yılının Ocak ayında kurulan AVer Information’ın ürünleri 100’den fazla ülkede tüketicilerle buluşmaktadır. AVer, AVerVision serisinde yer alan belge kameraları, güvenlik gözetleme çözümleri ve video konferans ürünleri ile sunum ve eğitim çözümlerinin önde gelen üreticileri arasında yer almaktadır. AVer, yenilikçi entegre video teknolojisi, elektronik, optik, RF / kablosuz teknolojisi, yazılım uygulamaları ve endüstriyel tasarım yetenekleriyle üstün ürünler geliştirmektedir.

Firma web sitesi www.aver.com


1986'da Berlin'de kurulan AVM, Avrupa’nın en büyük iki genişbant cihazları üreticisinden biri konumundadır. 450 çalışana sahip şirket, birinci sınıf müşteri desteği sunmaktadır. Avrupa'nın en büyük pazarı olan Almanya'da kullanılan her iki genişbant cihazından biri AVM markasını taşımaktadır.

Üstün Alman teknolojisini muhteşem dizaynla yansıttıkları Fritz! serisi DSL, kablo, LTE, wireless LAN, DECTve powerline ürünleri hem fiyat hem de performans açısından oldukça cezbedicidir.

Firma web sitesi www.avm.de


Beronet 2002 yılında Almanya da 3 mühendis girişimci tarafından kurulmuştur. Analog, dijital ve GSM gateway çözümlerinde dünyanın söz sahibi firmalarından biridir. Üretimini Almanya'da yapan Beronet üstün teknolojisiyle ürettiği modüler dizaynlı ürünleriyle büyük ve küçük şirketler için iletişim sorunlarını düşük maliyetle ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Berofix serisiyle 128 porta kadar destekleyen VoIP gateway çözümleri ürettiler

Firma web sitesi www.beronet.com


Cisco Systems Inc. uçtan uca network çözümlerinde lider üretici firmadır. Routing, Switching, IP Telefon ,Wireless ve Güvenlik gibi teknoloji çözümleri ile müşterilerin network ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Başarının hız ile doğru orantılı olduğu günümüz iş dünyasında, ip ağlar üzerinden sesli, yazılı ve görüntülü iletişimi düşük maliyetlerle sağlayan Cisco IP Telefon Sistemleri ile her ölçekteki firmanın iletişim olanaklarını en üst seviyede tutmasını sağlıyoruz. Mevcut veri ağınız üzerinden, Cisco IP Telefon çözümleri ile iletişim masraflarınızın önemli ölçüde azalmasına katkı sağlıyoruz.

Firma web sitesi www.cisco.com


DELL, Teksas (ABD) merkezli, Lenovo ve HP'nin ardından dünyanın en büyük üçüncü kişisel bilgisayar üreticisidir. Aynı zamanda sunucu ve diğer ağ birleşenleri, veri depolama donanımı, yazılım, ve KDA (PDA) gibi yan bileşenler üreten firma, dünya genelinde 100.000 kişiye iş olanağı sağlamaktadır. 180 ülkede hizmet veren DELL 1984 yılında kurulmuştur. DELL firması dünyada 2 Milyar IT kullanıcısına hizmet vermektedir. Sitemizde DELL'in tower sunucu modellerini bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.dell.com


Digicom , 1977 yılında İtalya da kurulmuştur. Modem/router, wireless 3G ve 2G kategorilerinde iddialı ürünlere sahipler. Telekomünikasyon sektöründe en deneyimli firmalardan biri olan Digicom uluslar arası sertifika kuruluşu CSQ tarafından (UNI-EN-ISO9001) ve IQNET (ISO9000) ile sertifikalandırılmıştır. Sitemizde Digicom'a ait yüksek fiyat/performans oranına sahip mini FCTleri bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.digicom.it


Digium 1999 yılında Mark Spencer tarafından kurulmuştur. Sıradan bir bilgisayarı iletişim sunucusu haline getirebilen açık kaynaklı Asterisk yazılımının da üreticisi olan Digium, Switchvox gibi üstün özelliklere sahip bir IP santralden, PC kart çözümlerine ve kendine özgü IP telefonlarından, bulut çözümlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Digium ürünleri Asterisk in bütün fonksiyonelliğini ve esnekliğini kullanabilmenize imkan sağlar.

Firma web sitesi www.digium.com


Shenzhen Dinstar Technologies Co, VoIP çözümleri ve IP ses katma değerli hizmetler konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji firmasıdır. Çin'de önde gelen pazar payı ile ve bu sektörde en eksiksiz ürün ile IP ses ürün ve sistem üreticisidir. Dinstar ürünleri tam özellikleri ve iyi uyumluluk ile karakterizedir. E1/T1 ağ geçidi, VoIP GSM / CDMA ağ geçidi, erişim ağ geçidi, softswitch, IP telefon, faturalandırma sistemleri ve Internet ses katma değerli servis toplam çözümleri içerir.

Firma web sitesi www.dinstar.com


EnGenius , ses ve veri iletiminde zengin özelliklere sahip, uzun menzilli ve geliştirilmiş kablosuz iletişim teknolojisi sektöründe uzmandır... Tayvan merkezli EnGenius, KOBİ ve kurumsal uygulamalara yönelik kablosuz ağ altyapı cihazları konusunda alanında lider bir markadır. Orta segment kablosuz ağlarda olabilecek en yüksek performansı, en düşük maliyetle vermeyi temel hedef kabul etmiş EnGenius, iç ortam ve dış ortam için şık, kolay kullanımlı ve yüksek başarımlı cihazlara sahiptir. Sitemizde Engenius markalı indoor ve outdoor wireless Access Pointleri ve aksesuarlarını bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.engeniustech.com


2001 yılında kurulan Escene bütün dünya üzerindeki IP telefon marketinde söz sahibi olan profesyonel bir IP telefon ve IPPBX üreticisidir. 50 nin üzerinde AR-GE mühendisine sahip olan şirket; uygun fiyata, Asterix IP-PBX yazılımıyla uyumlu, yüksek kalite ses ve zengin telefon özellikleri sunan IP telefonlar üretmektedirler. Giriş seviyesinde bir IP Telefondan, kablosuz masaüstü IP Telefona, Otel odasından, call center çözümüne kadar, bol ürün seçenekleri sunmaktadırlar

Firma web sitesi www.escene.cn/en


1989 yılında kurulan Estap, Türkiye’nin 19” Rack kabinetler ve aksesuarları, Telekom saha kabinetleri (dahili / harici ortam), Server ve Data Center Kabinetleri ve IT sektörüne yönelik geniş bir ürün çeşitliliğine sahip sektörün önde gelen firmalarındandır.

Türkiye'de %70 pazar payına sahip olan Estap, üretimini 300 ün üzerinde çalışanıyla Eskişehir'de yapmaktadır. Estap ürünleri dünyanın 65 ülkesine ihraç edilmektedir.

Firma web sitesi www.estap.com.tr


Gigaset Communications 1 Ekim 2008 tarihinde kurulmuştur. Eskiden Siemens Ev ve Ofis İletişim Cihazları olarak bilinen ve merkezi Münih Almanya da bulunan çok uluslu bir şirkettir. Euroset markası altında analog telefonlar da satan şirket kablosuz DECT telefonlar konusunda oldukça uzmanlaşmıştır ve IP telefonlar kategorisinde çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Genişbant ürünleri ve home media ürünleri de üreten firma kendi ağ yönetimi yazılımına da sahiptir. Gigaset.net ile müşterilerine ücretsiz telefon hizmeti de sağlamaktadır.

Firma web sitesi www.gigaset.com


1986 yılında kurulan ve kablosuz veri iletişimi alanında faaliyet gösteren Option'ın merkezi Belçika’dadır. Üretim ve lojistik tesisi İrlanda'da bulunmakta, yazılım geliştirme ekibi ise Almanya'da yer almaktadır. Ayrıca ABD, Asya, Japonya, Avustralya ve Avrupa’da satış ofisleri olan Option’ın ürünleri tüm dünyada kullanılmaktadır.

Özellikle GlobeSurfer3+ 3G ağ geçidi ürünleri bütün dünyada olduğu gibi Türkiye'de de oldukça rağbet görmektedir.

Firma web sitesi www.option.com/


Kaliteli Network Cihazları üretmeyi ilke edinmiş olan Qnap System Inc, kullanımı kolay, üstün performanslı, geniş depolama alanına sahip güvenilir ağa bağlı veri depolama birimi NAS ve Network Video kaydedici NVR gibi kapsamlı çözümleri sağlamayı amaç edinmiştir. Qnap, teknolojiyi ve tasarımı bir araya getirerek kaliteli ürünler sunmak ve iş verimliliğinizi artırmak için dosya paylaşımı, veri depolama yönetimi, sanallaştırma uygulamaları, ağ gözetim çözümleri ile birlikte ev kullanıcılarına evde multimedya deneyimini yaşatmak için uygulama servisleri sunuyor. Taipei merkezli Qnap System Inc., durmadan tutku ve yenilikçi teknolojisi ile dünya pazarına çözümler sunmaya devam ediyor. Sitemizde QNAP markalı bütün Network Attached Storage ürünlerini bulabilirsiniz.

Firma web sitesi www.qnap.com


Simet Teknoloji yazılım ürünleri genel markasıdır. Simet, Quedra markası ile ağırlıklı olarak ağ ve iletişim yazılımları geliştirmektedir. Yeni nesil teknolojiler ile ve özellikle kurumsal kullanımlar için geliştirilen yazılımlarda ağırlıklı olarak web tabanlı yazılım geliştirme araçları kullanılmaktadır. Satişa sunulan tüm Quedra ürünleri lisanslanmak sureti ile kullanıma açılmaktadır. 2000 yılından bu yana Simet bünyesinde AR-GE faaliyetleri altında bulunan yazılım geliştirme süreçleri bilgi birikimi ve dış kaynak kullanımı sonucunda ortaya çıkan yazılımlarımız, özellikle AĞ (Network) ortamları için tasarlanmaktadır.

Temel farklılığın sürekli katma değer üretiminden geçtiği bilincinde olan kuruluşumuz, sadece sektörel ihtiyaçlar için değil, aynı zamanda temsil etmiş olduğu Ağ ve İletişim ürünleri için de ilave değerler sağlayacak yazılımlar üretimine önem vermektedir.

Firma web sitesi www.quedra.com


Samsung Lee Byung-Chul tarafından, 1938 yılında kurulmuş olan Güney Kore merkezli bir şirkettir. Günümüzün marka değeri en büyük 2. şirketidir. Samsung Electronics Amerika ve Avrupa'da birçok ürünü tasarım teknoloji ve patent ödülleri almıştır ve almaktadır. Elektronik, Televizyon, Telefon, Bilgisayar, Otomotiv, Tıp, Uzay Araştırmaları gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir

Elektronik sektöründe Dijital kamera, DVD, Blu-Ray, VCD, Uydu alıcısı, DVD-CD üretimi, Beyaz eşya (Buzdolabı, Çamaşır, Bulaşık makinesi), Bina yönetim sistemleri gibi çok çeşitli alanlarda üretim yapmaktadır.

Telekomünikasyon sektöründede cep telefonları ile rekabete giren Samsung telefon üretimi ve satışında ilk sıradadır. Kısa sürede telekomünikasyon sektöründe bu çıkışı yapmasının sebebi Ar-Ge yatırımının fazla olması üretimini ve modellerini kullanıcının isteğine göre düzenlemesi ve uygun fiyata yüksek teknolojili cihazlar üretmesidir.

Sitemizde Samsung'un Box, Bullet, Dome ve Speed Dome IP kameralarını bulabilirsiniz

Firma web sitesi www.samsung.com>


1996 yılıda Almanyada kurulan Snom günümüzde IP Telefon pazarını yönlendiren markalardan biridir. Snom’un kullanıcı dostu IP telefonları iş ihtiyacını karşılama ve çalışan alışkanlıklarını bilgi çağının gerektirdiği seviyeye taşıma noktasında şirketlere fırsatlar sunmaktadır. IP iletişimde %100 uyum ile Microsoft Lync kullanımı mümkün kılınıyor. Snom marka IP telefonlar özellikle uygun fiyata sundukları provizyon desteği ile öne çıkmaktadır

Firma web sitesi www.snom.com


Synology Inc. (Taiwan)Taiwan kökenli en ileri NAS yedekleme teknolojilerini kullanan ve konusunda pazar lideri bir üretici olan firma 2000 yılında kurulmuştur. NAS teknolojisi üreten firmanın alınmış 6 adet patenti ve çok özel yazılımları mevcuttur. Küçük, Orta veya Büyük Ölçekli işletmeler için her tür ağ bağlantılı yedekleme ürünü geliştiren ve üreten, yeni geliştirmelerinin tamamını ücretsiz olarak güncellemektedir. NAS ürünleri üretiminde Dünya markası olan Synology tüm ürünleri ile Türkiye pazarının en önemli markası haline gelmiştir. Kendi işletim sistemini üreten teknoloji üreticisi firma rakiplerine oranla bir çok konuda yoğun Ar-Ge çalışmaları nedeni ile her zaman farklı bir konuma sahiptir.

Firma web sitesi www.synology.com


IP iletişim konusunda en iyi çözümleri üretebilmek amacıyla 1997 de İtalya'da kurulan Unidata günümz IP telefon pazarında söz sahibi bir marka haline gelmiştir. Özellikle UniData WPU-7800 modelleri en çok satılan kablosuz IP telefonlardan biridir. Piyasaya hafifliği ve yüksek performansı ile dikkat çeken ürünler sunmaktadırlar.

Firma web sitesi www.udcsystems.com


Depolama endüstrisinin öncülerinden ve uzun soluklu liderlerinden biri olan WD; dijital bilgileri toplayan, yöneten ve kullanan kişi ve kuruluşlar için ürün ve hizmetler sunmaktadır. Şirket, kullanıcı verilerinin erişilebilir olmasını ve kaybolmamasını sağlayan güvenilir, yüksek performanslı sabit diskler üretmektedir. WD depolama konusunda deneyimini harici, taşınabilir ve paylaşılan depolama uygulamaları için hazırlanan tüketici ürünlerine uygulamaktadır.

Firma web sitesi www.wdc.com


2004 yılında kurulan Xorcom, her ölçekteki ticari işletmeler için donanımsal ve yazılımsal telefon çözümleri sunan, ölçeklenebilir VOIP sistemleri tasarlayıp, üreten bir firmadır. Uygun maliyetlerle zengin özelliklere sahip olmanızı sağlar. Ürünlerinde Asterisk açık kaynaklı IPPBX sistemlerini kullanır. Modüler dizana sahip üstün performanslı innovatif IPPBX ürünleriyle ön plana çıkmaktadırlar. ISO9001 sertifikasına sahipler

Firma web sitesi www.xorcom.com


Partnerimiz Bircom, 2006 yılından bu güne XPEECH markası ile Türkiye pazarına ürün ve çözümler sunmaktadır. XPEECH markalı ürünler, pazarın ihtiyaçlarına göre tasarlanmış özellikleri, yerelleştirilmiş olmaları ve Bircom desteği ile sunulmaları ile benzerlerinden ayrışmaktadırlar. XPEECH markalı VoIP ürünleri lider STH operatörleri tarafından tercih edilmektedir. XPEECH markalı VoIP ürünleri özellikle rakiplerine kıyasla uygun fiyatlarıyla dikkat çekmektedir

Firma web sitesi www.xpeech.com


Yorumlar

Henüz bir yorum yok