Hizmetlerimiz

İhtiyaçlarınızı, hedeflerinizi öğrenebilmek, beklentilerinizi karşılayabilmek için gerekli sistem bileşenlerini belirleyebilmek, projenizi hayata geçirebilmek için hali hazırda kullanmakta olduğunuz sistemlerin ve alt yapınızın uygunluğunu tespit edebilmek amacıyla sizi adresinizde ziyaret ediyoruz.

Sistem bileşenlerinin kurulumunu yapıyoruz. Yatırımızdan beklediğiniz faydayı almanızı sağlamak, hizmet kalitesini arttırmak için işletmenizdeki departmanlarda görevli personelinizin sorumluluklarına ve çözüme ilişkin rollerine yönelik uygulamalı eğitimleri ister ofisinizde bire bir, isterseniz uzaktan veriyoruz.

Çözüm bileşenlerinin kurulumu, yapılandırılması, kullanımı sırasında yaşayabileceğiniz teknik sorunlarda, bilgimize veya desteğimize ihtiyaç duyduğunuzda gereken her türlü desteği sağlıyoruz.

Yerinde destek servislerimizle, tarafımızdan satın alınan ürünlerin, üreticilerinin verdiği garantilerden bağımsız, kullanımları sırasında yaşanabilecek teknik problemlerin giderilmesi için izleme, yapılandırma, bakım ve onarım hizmetlerini sunuyoruz.

Yorumlar

Henüz bir yorum yok